Ohlasy účastníků

Zdeni,moc dekuji opet a opet za uzasnou lekci NW,tentokrat pro mou maminku.Prochazka s Tebou je pohlazeni na dusi.Navic kdyz vezmu dcerku a psika a Ty nas vybavis i hulkama pro Laurinku.Nase Honey uhybala aby se nenapichla jako spekacek a vsechny jsme si to strasne moc uzily.A ja se uz moc tesim na dalsi hodinu pro maminku a na nas spolecny NW vyslap❤️dekuji,ze Te mame.

Misa

Chodím s touto skupinkou už přes 2 roky a musím říct, že se stále těším na každý velký výšlap, který Zdenka pořádá 🙂
:-)Vždy je sranda, i když občas jsou cesty obtížnější, ale vždy kopec vylezeme s úsměvem :-):-D Opravdu musím jen doporučit :-):-)
Neprojdete se pouze po lese, ale i se duševně uvolníte s vysmátou skupinkou lidí 🙂

Pavla Mušálková

Moje první lekce NW byla nad očekávání velmi zajímavá. Překvapilo mě jak může být chůze s hůlkami rychlá, dynamická, radostná, zábavná…jak si můžu užít chůzi do kopce bez velké námahy. Celé mé tělo spolupracovalo, každá buňka mého těla si tu chůzi užívala s radosti a lehkostí.  

Zdeni, děkuji Ti, že jsi mě svým nadšením přivedla k severské chůzi 🙂

Majka

Milá Zdenko,  zase jeden výborný výšlap za námi a je mi báječně. Díky!

Ale od začátku – pro mne sport bylo vždy slovo které se přede mnou nesmělo vyslovovat. No ale věděla jsem, že to vysedávání v kanceláři a doma sem tam úklid asi tělu jako pohyb nestačí, tak jsem zkoušela: plavání – moc mokré, běh – moc skáčou….(no ty s většími ví), spinning – po dvou letech výrůstky na kolenou asi z přetěžování, břišní tanec- docela dobrý, ale přestěhovali jsme se, no zkrátka nic moc.
Pak mi násilím vrazili v lázních do rukou NW hole a honili po lese. A ejhle, ono to s těmi holemi šlo nějak lépe!
Jak jsem se vrátila z lázní, okamžitě sedla k internetu a hledala až našla Zdenku. Se srdcem v krku zavolala na uvedený telefon a už z milého a pozitivního tónu Zdenčina hlasu a ujištění, že do věkového rozmezí 6 až 75 let se určitě vejdu, pejsci prý chodí taky, ti teda hole nemají ale zvládají bravurně, jsem si řekla, že to bude banda pro mne.
Tak jsem překonala strach z neznámého, nových lidí atd a šla na první MINI. Poznala Zdenku a opravdový NW pohyb a nebylo cesty zpět.
Doma plná nadšení jsem referovala manželovi (podobnému sportsmanovi jako já,no dobře do břišních tanců nechodil) a hned jsme objednávali soukromou lekci. Skvělé. Zdenka vše trpělivě vysvětlovala a před námi se otevřel nový svět. Hurá konečně sport pro nás! Nordic Walking je skutečně báječný pohyb! Celé tělo v akci, a to i lícní svaly od úsměvu, který se usadí na tváři hned jak se sejdeme ráno před výšlapem, zkrátka vše se báječně protáhne. S fajn lidma, Zdenčiným profi vedením, výlety krásnými kouty okolo Brna – a to bez starostí, ty za nás řeší Zdenka – nejen kudy tudy, ona řídí i počasí! zkrátka už dva roky oba s manželem šlapeme a nadšení nás neopouští.
Mě to pomohlo i s doléčením zamrzlého ramene, a kdo ví o co jde, ví jak je to těžké dostat rameno zpět do pohybu. Zmizely „prapory“ na pažích, zpevnilo se celé tělo, přestaly bolet kyčle, mám spoustu nových kamarádů, našel se pohyb i pro manžela, no co víc si přát.
Děkuji Zdence za obětavost, profesionalitu, kamarádskost,  její umění ovládat větší skupiny lidí,tak aby se každý cítil dobře, to se hned tak nevidí!
NW se Zdenkou mohu s klidným srdcem jen doporučit! Ještě jednou Zdeni díky!

Radka a Joe

Byla jsem dnes na své první individuální lekci a jsem nadšená a naprosto nabitá energii.
Paní Zdeňku mohu doporučit s klidným svědomím všema deseti.

Chiara Simonová

Děkuji, za krásné 1.májové pondělí 🙂
Jsem nadšená a naprosto nabitá energii. Paní Zdeňku doporučuji, Těším se na další výšlap 🙂

Yvet Han

Děkujeme za super dopoledne. Byli jsme poprvé a jsme nadšení. A to mluvím i za dva puberťáky.:) Zdenka (lektorka) je trpělivá, skvělá a velmi milá.

Míša, Martin, Anna z Boskovic

Dobrý den,

už nějakou dobu se snažím chodit běhat, ale vzhledem k tomu, že mám nějaké zdravotní problémy jako: bolest kyčelního kloubu, příčně plochou nohu a tím pádem zborcenou klenbu tak, že mi při delší chůzi nebo běhu bolí, rozhodla jsem se, že si najdu nějakého instruktora běhání, abych zjistila jak na tom jsem a jak bych měla běhat zdravě , abych si neničila kyčelní klouby, kolena apod.

Protože jsem v práci absolvovala školení „Zdraví do firem“, kde jsem dostala kontakt na paní Mgr. Zdenku Šardovou, která nás školila v oblasti Nordic Walking a byla mi doporučena také jako instruktor běhání, obrátila jsem se na ni, zda by jsem se s ní mohla domluvit na lekci běhu.

Ona ochotně souhlasila a vyběhly jsme. Protože jsem nevěděla co mě čeká, měla jsem z toho trochu obavu, protože zdatný běžec rozhodně nejsem , ale bylo to super. Paní Zdenka se mi opravdu celý čas věnovala, sledovala zepředu zezadu jak našlapuji a jak celkově běžím a moje nedostatky stále opravovala. Na začátku a na konci jsme se protahovaly  a tempo běhu paní Zdenka přizpůsobila plně mému tempu, takže jsem to v pohodě zvládla. Při běhu jsem se dověděla i spoustu dalších věcí o těle, o stravě, o pohybu o důležitosti protahování apod.

Protože jsem zjistila, že mi ta lekce opravdu něco dává, tak jsem se rozhodla, že  těch lekcí budu absolvovat víc, abych si všechno více osvojila a mohla pak využívat v době, kdy budu běhat sama. Navíc je paní Zdenka velmi milá a příjemná, všechno trpělivě vysvětluje a ukazuje, takže jsem byla opravdu velmi spokojená.

S pozdravem

Simona Panáčková

Dobrý den, Zdeňko,
srdečně Vás zdravím po delší době.

Před týdnem jsem se vrátila ze zájezdu do USA. Měla jsem s sebou oboje boty, které jste mi pomáhala vybírat. S oběma jsem byla maximálně spokojená. I když jsme za týden nachodili přes 80 km, vůbec mě nebolely nohy. A ty nepromokavé boty zvládly i projížďku pod Niagarskými vodopády.

Děkuji Vám za dobré rady, přeji, aby se Vám po všech stránkách dařilo a těším se někdy na shledanou.

Ludmila Hrachovinová

 (služba Osobní asistence při nákupu)

Ahoj Zdeni 🙂
Chtěly jsme ti s mamkou poděkovat za skvělý víkend i super organizaci. Víkend byl opravdu skvělý, úžasné a krásné prostředí a taky bezva parta 🙂 Já mám jižní Čechy moc ráda, takže o to to pro mě bylo příjemnější 🙂 Fajn byly i ty „motivační“ večery 🙂

Iveta K.

Ahoj Zdeni,
chtěla bych se podělit o svoje pocity ze společných výšlapů.
Chodím už asi rok a můžu říct, že se to u mě projevilo na zlepšení kondice, což bylo patrné i při letošní cestě na Kralický Sněžník z Dolní Moravy – bez lanovky.
Z poslední doby se mně líbila stezka bosou nohou z Valtic, jednak pro příjemnou krajinu a také pro příjemnou zábavnou atmosféru.
Budu se těšit na další společné výšlapy 🙂

Jarka

Chci se podělit o zážitek z nakupování se ZDENKOU. Ráda chodím do přírody, ale nijak neholduji sportům, takže jak nakoupit dobré oblečení, vhodné na Nordic walking nebo synovi na Lyžařský kurz se školou, to opravdu nevím. 

Rozhodla jsem se, že si nechám poradit s výběrem. Řekla jsem Zdence, co zhruba potřebuji nakoupit a chtěla jsem, aby mi na internetu sama vybrala. Ještě předtím mi upravila moji představu, co je třeba mít na lyžování pro syna. Už tím jsem mohla zaměřit pozornost na to, co opravdu potřebujeme. Pak mi tedy vybrala na internetu vhodné oblečení a sama poslala objednávku na prodejnu v Brně. Takže doposud pro mě žádná práce.

Nejdřív jsem si řekla, že to už zvládnu se synem sama si vybrat velikost z těch, co už mi bylo vybráno. No, ale pořád jsem myslela na to, zda si nedopřát asistenci Zdenky i přímo v obchodě. Tak jsem rozhodnutí nechala osudu. Zkrátka jsem napsala Zdence, zda v konkrétní den a hodinu má čas tam zajít a buď bude moci nebo ne. A ona mohla. 

Zdenka už na nás v prodejně čekala, sama se ujala veškerého zařizování – vyzvedla internetovou objednávku, komunikovala s prodavačem, mluvili spolu řečí, které jsem nerozuměla 🙂. Pak jsem si vzpomněla, že ještě potřebuje rukavice, protože jsem synovi nedávno jedny ztratila a funkční ponožky do lyžáků. Já bych vybrala naprosto nevhodné věci, mě prodavač nabídl něco, co funkční nebylo a já bych si to koupila. Pak se do toho vložila Zdenka a vybrali synovi něco daleko kvalitnějšího i se skvělou funkcí navíc. A na to vše jsme dostali 30 % slevu právě díky tomu, že jsme Zdenčini klienti. 

Celé nakupování nám trvalo hodinu a půl, vybavili jsme syna na hory a když odečtu odměnu pro Zdenku, ještě jsem ušetřila několik stovek korun. Tak jsem nakonec moc ráda, že jsem do toho šla a příště, když budu něco potřebovat dokoupit ze sportovního oblečení či obuvi, tak se na ni opět moc ráda obrátím 🙂

Alžběta

(služba Osobní asistence při nákupu)

Zdeni, už několikrát jsem si říkala, že Ti tady napíšu, ale dnes už …to bez toho nevydržím…Dnes to bylo zase super. Krásně jsem si protáhla tělo, prošla se voňavým lesem a zase o kousíček víc vypilovala techniku. Díky za to. Jo a dnes jsem dostala bonbonek navíc. Než přijeli opozdilci jsi mi ukázala jemnou ranní opečovávací rozcvičku. Cítím se opravdu skvěle. Díky 🙂

Alžběta

Zdeni díky, žes mi vysvětlila co to je ten NW.. po výšlapu  jsem druhý den cítil hezky svoje tělo, bylo to příjemné.. během chůze se i teď snažím myslet na ta ramena.. Jinak rozcvička-protažení bylo s Tebou super.. dost mi to ukázalo jak je to dobré.. většina rozcviček mi připadalo úplně k ničemu, až ta Tvoje mi ukázala smysl.. díky

Jindra

Ahoj, moc děkuji! Dostala jsem jednu lekci a bylo to výborné – jednak výborná péče, dobré vedení jak co dělat a proč a prostě super procházka v krásném lese. Zdenka je výborná lektorka. Doporučuji 🙂

Markéta

Díky za krásnou dovolenou, úžasně jsem vypla hlavu a fakt si to užila, bylo to tak pohodový, že jsem denně byla venku a nikdy jsem nebyla vyřízená. Fakt super. 

Alžběta

(ohlas na víkendovou akci)

Po kurzu jsem se cítila úžasně a cítila jsem naprosto všechno 🙂 Hlavně jsem moc ráda za komplexnost informací, které se mi dostaly. Těším se až vyzkoušíme s klienty.

Lucie

(NW kurz pro fyzioterapeuty)

Napište nám své hodnocení

Jak se Vám líbí Nordic Walking s námi?