KV+ Maestro - 80% carbon - dvoudílné

Skládací hole sice primárně nedoporučujeme, ale jsou situace, kdy jsou potřeba – např. při cestování letadlem, pro rostoucí děti, nebo pokud se chystáte na ferraty. A když už jsou potřeba, pak volme co nejlehčí a přitom nejpevnější možné. A právě touto kombinací se vyznačují hole Maestra.

Jsou to nejlehčí hole s rychloupínákem, které zaručí vysokou stabilitu a jistotu, že se při pohybu nesloží (oproti šroubovacímu systému jiných skládacích holí).

Disponují i ostrým ocelovým hrotem, čímž se šroubovací skládací hole chlubit nemohou.

K těmto holím lze i dokoupit talířky na hluboký sníh nebo sněžnice.

Materiál:

80% karbon, v rámci skládacích holí dobrá pevnost.

Hmotnost:

69g/m (celková hmotnost 1 páru holí včetně rukaviček a gumových botiček je 360g)

Délka:

Možné ve dvou variantách délek: 100-125 cm, 110-140 cm

Barva:

modro-černá

Cena: 2 690 Kč

(včetně click poutka a botiček)

Podívejte se na možnosti dodání zboží.

K holím doporučujeme přiobjednat i náhradní botičky pro případ ztráty za cenu 169,- Kč za pár a NW vak šitý přímo na míru těmto holím.

Servis holí zakoupených u nás ZDARMA (platíte jen cenu náhradních dílů).

Praktické informace

Součástí všech holí jsou botičky pro chůzi na asfaltu, kvalitní ostrý hrot, neklouzavé korkové madlo a prodyšné poutko příjemné na ruku a odvádějící pot. Všechny KV+ hole jsou již v základu s odpínacím click poutkem. Délku holí vypočítáte koeficientem Vaše výška x 0,68.
 
V případě nejasností rádi poradíme, pište na mail nordic-walking-brno@seznam.cz nebo volejte Zdenku Šardovou – 776 197 707. Osobní přístup je u nás samozřejmostí 🙂
 
Servis holí zakoupených u nás ZDARMA (platíte jen cenu náhradních dílů). Objednat můžete ZDE.
 
Hole si u nás můžete i předem vyzkoušet – po předchozí domluvě v Brně a okolí ,  v sídle firmy na adrese: Lesní 725, 664 01  Bílovice nad Svitavou nebo na kterékoli z našich akcí.
 
Ideální je spojit zkoušení holí s NWkurzem nebo soukromou lekcídíky níž se naučíte správné technice Nordic Walking a předejdete tak špatným návykům při chůzi.