Článek

Jak posílit imunitu – zdravě a přirozeně?

Milí přátelé,

Víte, co letošní dlouhá vedra udělala s naší imunitou?

Žijeme v prostředí, kde na dlouhá horka nejsme zvyklí a náš organismus tomu není přizpůsoben. Tělo
tak místo relaxace a nabírání sil vynakládá spoustu energie na to, aby nás ochladilo, a tím už mu nezbývá dostatek sil na odbourávání škodlivin z těla. Ty se hezky ukládají a čekají, až přijde jejich čas. Postupně a polehoučku zatěžují náš organismus a ve chvíli, kdy kolem začínají lítat bakterie a viry, zaměstnávají naši imunitu natolik, že ta už nemá sil bojovat s těmito novými škůdci.

A proto je potřeba včas tělo pročistit, aby pak imunita byla plná síly.

Pojďme se mrknout, jak na to 🙂

Přichází podzim, ranní mlhy, výkyvy teplot, že člověk ani neví, jak se obléci. Tu a tam nás
ofoukne a šup, nachlazení nebo virová onemocnění na sebe nenechají dlouho čekat.  A o tom, jak rychle onemocníme, nebo ne, rozhoduje naše imunita. A my jí buď můžeme pomoci, aby byla silná a hravě se s poletujícími viry vypořádala, nebo jí naopak můžeme naložit ještě další zátěže, abychom byli nemocni o to rychleji. Je to jen a jen na nás.

A jak své imunitě pomoci?

Tím, že se budeme pravidelně čistit nejen zvenku, ale i zevnitř,

čímž nám může pomoci právě Chlorella – má vysoké čistící a antioxidační schopnosti a dokáže vyčistit nejen střeva, ale i každou buňku a zanesenou cévu v těle.

No, a když je tělo vyčištěno, o to lépe přijímá živiny z potravin. A teď nemyslím průmyslově zpracované potraviny, které jsou spíš „otraviny“, plné  chemie, éček a aditiv. Ale opravdové JÍDLO, které nás vyživí, a dodá přesně ty vitamíny a minerály, které potřebujeme. A nejlépe samozřejmě v té nejčistší a nejpřírodnější formě. 

Víte např., že když si vezmete Vitamín C z lékárny, tak to s opravdovým přírodním céčkem moc nesouvisí? Ba naopak vám může uškodit? Proč? Protože vitamíny v tabletách NEJSOU koncentrovanou šťávou z citrónu, ale jen jeho chemickou napodobeninou. A proč může uškodit? protože takto separované vitamíny naše tělo nedokáže přijmout. V tom lepším případě jej okamžitě vyloučíte z těla ven, v tom horším se v těle ukládá a pak tam páchá neplechu.

K tomu, aby se jednotlivé vitamíny vstřebaly a plně využily, potřebují další vitamíny a minerály. A to dokáže pouze plnohodnotné čerstvé jídlo. Příroda je moudrá a zařídila to tak, aby v jednom plodu bylo přesně to, co potřebujeme, abychom vitamíny plně využili.

OPRAVDOVÝM JÍDLEM SE NEMŮŽEME PŘEDÁVKOVAT!!!

Je to už na vás, jestli upřednostníte jíst denně 5kg brokolice, jablek, či citrónů, nebo se rozhodnete pro Mladý zelený ječmen, kde je v denní dávce obsaženo vše, co naše tělo potřebuje, a kde si v případě ječmene od Green Ways můžete být jisti, že neobsahuje žádná aditiva, žádné těžké kovy a nic, co by Vaše tělo zanášelo.

A jak je to s dávkováním?

Ječmene je udržovací denní dávka 9g denně – samozřejmě rozmíchat v čisté vodě.

Je lepší si dávku rozdělit do 2-3 nápojů za den – a to proto, aby se po celý den v těle udržovalo zásadité prostředí a bakterie a viry se tak okamžitě zpacifikovaly. A taky proto, že zelené potraviny napomáhají dobrému trávení. Ječmen vyloženě pohladí střeva. 

Každopádně, pokud nestíháte a víte, že co nevypijete ráno, přes den už nedoženete, můžete si namíchat ráno jeden pořádně koncentrovaný nápoj a být si tak jisti, že máte vše, co Vaše tělo potřebuje.

A s Chlorellou je to stejně tak – ideální je rozdělit dávky do 3 denně, ale pokud nestíháte, můžete i do dvou, když zvládnete sníst hrst Chlorell najednou  – a samozřejmě pořádně zapít – je to vláknina a ta bez vody působí jako beton 🙂

Dávkování Chlorelly pro běžnou údržbu je polovina Vaší váhy denně – tedy při váze např. 60kg, pak denně sníme 30 Chlorell ve 3 dávkách – tedy 10 ráno – 10 odpoledne a 10 navečer.

A co, když už na nás „něco leze“ nebo už jsme dokonce nemocní?

Pak rychle zvýšíme dávky jak Chlorelly tak Ječmene na tzv. antibiotickou dávku – ano, Ječmen i Chlorella mají silný protizánětlivý účinek a ve vyšších dávkách působí jako antibiotika  – s tou výhodou, že

nemají ŽÁDNÉ VEDLEJŠÍ ÚČINKY.

Antibiotická dávka u Chlorelly je váha = počet Chlorell (tedy u váhy 60kg sníme min. 60 Chlorell za den) – a čím více, tím lépe. Tělo se potřebuje pořádně pročistit.

A stejně tak zvýšíme dávky Ječmene – opět čím více, tím lépe.

A znovu opakuji: Zelenými potravinami se NEMŮŽETE PŘEDÁVKOVAT!!!

Samozřejmě doporučujeme jen zelené potraviny, 

kde máme 100% jistotu čistoty a bezpečnosti obou zelených potravin.

Tak vám tedy, moji milí, přeji, ať jste zdraví, jako řípy a ať nemusíte sáhnout po lécích a léčíte
se raději pořádným zdravým jídlem 🙂

A pokud máte jakékoli dotazy, či chcete konzultovat aktuální dávkování, neváhejte a volejte nebo
pište, co vím, ráda poradím 🙂

Pokud Vás zajímají bližší informace, 

nebo chcete zelené potraviny ochutnat,

volejte a pište, ráda Vaše dotazy zodpovím.

Sdílejte článek:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

Sdílejte článek:

Share on facebook
Share on linkedin

Nejčtenější články

Blog

Další články

Nejčtenější články